Pradžia Naujienos Naujienos Artėjančių švenčių Kalėdinė dvasia

Prisijungę

Mes turime 12 svečius online
Artėjančių švenčių Kalėdinė dvasia PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Trečiadienis, 18 Gruodis 2019 00:00

Artėjančių švenčių proga senelių namuose pasklido kalėdinė dvasia.  Senelių namų gyventojai šiemet kaip niekad sulaukė daugybės svečių iš įvairių įstaigų.

Mus aplankė Deltuvos pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai, Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro vaikai su vadovėmis, Ukmergės “Šilo” progimnazijos pirmokiukai, Ukmerges “Šilo” progimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai su auklėtoja, bei muzikos vadove. Visų įstaigų vaikučiai buvo labai pasiruošę, pasipuošę ir pasitempę, atsakingai atliko savo roles. Kiekvienas jų pademonstravo nuostabias programas, kurios įnešė daug juoko, šypsenų, šiltų emocijų. Senoliai plojo, pritardami dainavo. Buvo ir akimirkų, kai senoliai susigraudino. Tai buvo jausmo ašaros, kurias vaikai perdavė savo nuoširdžiais pasirodymais. Kiekvienam sukilo skirtingos asociacijos. Vieni džiaugėsi pasirodymu, kiti perteiktais jausmais, šiluma. Dar kiti nukeliavo į savo prisiminimus apie jų artimus žmones, laiką praleistą kartu. Buvo daug sudainuota nuostabiausių dainų, prideklamuota eilėraščių, žaidžiami žaidimai. Neskaitanat nuostabių pasirodymų senelių namų gyventojai gavo daugybę dovanų.
Deltuvos pagrindinės mokyklos priešmokyklinukų grupė prigaminio nuostabiausių popierinių kalėdinių žaisliukų, kuriais puošime mūsų antrąją eglutę, ji pasitiks visus ateinančius. Saldumynai, o kaip gi be jų. Vaikučiai taip juos mėgsta, tad panoro ir seneliams pasaldinti dieną. Ačiū Jiems.
Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras kiekvienam seneliui asmeniškai padarė ir įteikė po atviruką. Kiekviename jų buvo parašyti nuoširdūs linkėjimai artėjančių švenčių proga. Seneliai džiaugėsi ir papuošė savo spinteles gražiu akcentu.
Ukmergės “Šilo” progimnazijos mokiniai mūsų senelius pradžiugino dovanodami  laikraščių prenumertas : “Lietuvos rytas”, “Ukmergės žinios”. Kaip tradicija senelių namuose kiekvieną penktadienį seneliams skaitomi laikraščiai, jiems labai įdomu naujausios Lietuvos ir pasaulio aktualijos. Taip pat gyventojai gavo daugybę higienos priemonių, kurios labai pravers mūsų senoliams.
Ukmergės “Šilo” progimnazijos mokinukai senelius nudžiugino naminėmis vaišėmis. Pirmokiukai rūpinosi pasirodymu, o tėveliai vaišėmis. Vaišės buvo nuostabios, seneliai labai girė ir džiaugėsi, kad nepatingėjo ir patys prikepė šitiek skanėstų, bekepdami įnešė dalelė savo širdies.
Tos pačios dienos popietę senelių namus aplankė Santariškių savanorių atstovė. Kaip ir dauguma su gausybe dovanų. Viena iš dovanų buvo knygos, kurias mielai skaito gyventojai. Taip pat gavome ir dvi prenumeratas : žurnalą “Savaitė” ir laikraštį “Valstietis”. Šios prenumeratos dar labiau praplės senolių akiratį naujienų ir įdomybių srityse. Žinoma buvo ir daugybė skanėstų, kuriais senolius pradžiuginsime kiekvieną dieną.

Ačiū visiems dalyvavusiems. Už pasirodymus, dovanas, nuoširdžias šypsenas ir sukeltas geras emocijas. Senoliai labai džiaugiasi ir yra labai dėkingi Jums. Laukiame su nekantrumu atvykstant dar ne kartą.