Pradžia Naujienos Naujienos Švenčiame Jadvygos 100 metų jubiliejų

Prisijungę

Mes turime 12 svečius online
Švenčiame Jadvygos 100 metų jubiliejų PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Penktadienis, 04 Rugsėjis 2020 12:08

Sutikę seniai nematytą žmogų dažnai sakome: „Šimtas metų“. Tačiau ši frazė tinkama ir tada, kai sutinki tą, kuris švenčia 100 - ąjį gimtadienį.

Šios savaitės viduryje, rugsėjo 3 d., buvo neeilinė diena Deltuvos senelių globos namų globotinei Jadvygai Lisauskienei. Nepilnus metus įstaigoje gyvenanti senolė tądien sulaukė ypatingo - 100 metų jubiliejaus.

Esant neeilinei situacijai Lietuvoje šventė vyko globos įstaigos kieme, laikantis visų saugumo reikalavimų. Gyventojos sveikinimas vyko padalinus svečių srautus ir laiką.

Pirmoje dienos pusėje jubiliatės pasveikinti susirinko globos namų gyventojai, darbuotojai. Atvyko ir svečiai iš Ukmergės rajono savivaldybės. Tai mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė. Jubiliatę sveikino ir Deltuvos parapijos klebonas kun. G. Naudžiūnas. Po sveikinimų ir sudainuotos "Ilgiausių metų" dainos su muzikantu Kazimieru svečiai vaišinosi tortu.

Antroje dienos pusėje pasveikinti atvyko senolės artimieji, koncertavo Pabaisko "Sesulės" ir III Antakalnio "Retro" su vadovu Mariumi Mikučioniu.

Jadvyga grožėjosi gautomis gėlėmis ir dovanomis. Dėkojo visiems už gražią šventę, braukė laimės ašaras.

Dėkojame visiems svečiams, kurie atvyko pasveikinti senolės ši diena jai buvo ypatinga dėka Jūsų.