Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 15 svečius online
Naujienos
Antano kelionė namo PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 03 Spalis 2023 13:00

Senelių namų gyventojas Antanas pareiškė norą aplankyti savo buvusius namus. Nors gyventojas nemato, tačiau trokšta nuvažiuoti ten, kur gyveno anksčiau ir pasiimti dar paliktus namo dokumentus. Antanas buvo nuvežtas į Veprių miestelį, važiuodamas pats vardino, ką turėtume matyti, kokį tiltelį pravažiuoti, į kokią pusę pasukti. Atvykus laukė ne toks linksmas vaizdas, nes namais niekas negalėjo pasirūpinti, todėl viskas apleista, neprižiūrėta. Gera žinia tai, kad Antanas rado dokumentus, kurie gulėjo tiksliai toje vietoje, kurioje ir nurodė. Gyventojo noras buvo išpildytas ir Antanas parvežtas atgal į dabar jau tapusius jo namus – senelių globos namus.

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 02 Spalis 2023 09:08

Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šią dieną skatinama atkreipti dėmesį į senėjimo problemas, pagyvenusių žmonių gyvenimo sąlygas, ugdyti jaunų žmonių pagarbą senyvo amžiaus žmonėms. Socialinė darbuotoja šią dieną pasveikino visus globos namų gyventojus, palinkėjo jiems sveikatos, kantrybės ir tarpusavio supratimo, taip pat perdavė dovanų  nuo Raudonojo Kryžiaus Ukmergės skyriaus draugijos vitaminų ir nuo globos namų administracijos – pyragą.
Spalio 2-ąją globos namus aplankė ir savo sveikinimo žodį tarė Deltuvos pagrindinės mokyklos direktorė Janina Jastčembskienė ir socialinė darbuotoja Neringa Šeibokienė. Deltuvos pagrindinės mokyklos mokinės atnešė rankų darbo sveikinimo atviručių ir ką tik iškepto, šilto obuolių pyrago. Gyventojai labai džiaugėsi parodytu dėmesiu ir dovanomis.

Skaityti daugiau...
 
Raudonojo Kryžiaus savanorės PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 26 Rugsėjis 2023 10:17

Rugpjūčio 26 dieną senelių namus aplankė savanorės iš Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Ukmergės skyriaus kartu su vadove Inga Kerbelyje-Orvydiene. Jos seneliams atvežė daug įdomių užsiėmimų, kurie lavina smulkiąją motoriką. Gyventojai mėtė į taikinį kamuoliukus, bandė iš smulkių detalių sudėti paveikslus, pynė ilgas grandines – visi užsiėmimai labai įdomūs ir įtraukiantys. Gyventojai džiaugėsi puikiai praleistu laiku, o dar ir gavo dovanų. Ačiū savanorėms!

Skaityti daugiau...
 
Ūkininko vaišės seneliams PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 19 Rugsėjis 2023 09:41

Ūkininkas Kęstutis Zinkevičius lankėsi senelių globos namuose ir vaišino savo ūkyje užaugintais arbūzais. Gyventojai ragavo ir gyrė arbūzo skonį. Supjaustytas arbūzas buvo padalintas ir gyventojams kambariuose. Ačiū už vaišes!

Skaityti daugiau...
 
Kauno arkivyskupas metropolitas lankėsi senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 18 Rugsėjis 2023 10:24

Rugsėjo 17 d. Deltuvos Švč. Trejybės bažnyčioje lankėsi Kauno arkivyskupas  metropolitas Kęstutis Kėvalas. Šv. Mišių metu arkivyskupas kalbėjo apie atleidimą – kiek kartų reikia atleisti žmogui, jei jis nusikalsta? Jėzus moko, kad nereikia skaičiuoti. Po Šv. Mišių garbingas svečias apsilankė Deltuvos senelių globos namuose, bendravo su gyventojais lauke, aplankė juos ir kambariuose, suteikė visiems palaiminimą. Seneliai buvo labai patenkinti arkivyskupo vizitu, džiaugėsi, kad toks malonus ir šiltas žmogus juos aplankė.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 1 iš 31