Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 21 svečius online
Naujienos
Pyragų diena senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 06 Lapkritis 2015 11:27

Šiandien, lapkričio 6 dieną, visame pasaulyje švenčiama pyragų diena. Mūsų gyventojus kiekvienais metais prisimena lopšelio-darželio „Žiogelis“ vaikai ir auklėtojos, kurie atvyksta pyragais pavaišinti senelius. Šiais metais „Kiškučių“ grupės vaikai atvežė senoliams labai skanių, naminių pyragų, visi linkėjo sveikatos, laimės bei ilgų gyvenimo metų. Gyventojai labai dėkojo, pavaišino vaikus saldainiais ir sakė lauks kitą kartą atvykstant ne tik su pyragais, bet ir su dainomis.

Skaityti daugiau...
 
Jonas Renius Lyduokiuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 30 Spalis 2015 11:33

Senelis Jonas Renius jau penktus metus gyvena mūsų senelių namuose. Nors dėl negalios susikalbėti su juo yra sunku, Renius nuo atvykimo stengiasi vis daugiau kalbėti, bendrauti. Visai neseniai jis užsiminė, kad labai norėtų aplankyti Lyduokių miestelį, kur gyveno prieš patekdamas į ligoninę. Saulėtą rudens popietę Reniaus prašymas buvo išpildytas ir jis buvo nuvežtas į Lyduokius. Tik įvažiavus į miestelį, senelis atpažino seniai matytas vietas, parodė, kur jis gyveno. Ten ir sustojome. Renių pasitiko buvęs kaimynas, pakvietė pasivaišinti arbata. Vėliau jie nuėjo pas kitą kaimyną, paskambinus atvažiavo dar keli buvę draugai. Kadangi Reniui sunku kalbėti, socialinė darbuotoja tarpininkavo, papasakojo jiems, kaip Renius pas mus gyvena, kaip jam sekasi. Visi džiaugėsi, kad jis atrodo „pasitaisęs“, sustiprėjęs. Pabuvęs savo gimtosiose vietose, Renius laimingas ir pilnas įspūdžių grįžo atgal į senelių namus.

Skaityti daugiau...
 
Savanoriai aplankė senelius PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 15 Spalis 2015 00:00

Spalio 15 dieną senelius aplankė jau mūsų draugais tapę savanorių grupė „OBA“. Aplankydami senelių namų gyventojus, jaunimas vis sugalvoja, kaip juos pralinksminti, ar kuo skaniau pavaišinti. Viena iš grupės narių Eglė apšilimui sugalvojo pravesti mankštą – kad seneliai daugiau pajudėtų – juk sportas yra sveikata. Po mankštos visų ausis pradžiugino seneliams neįprastas akordeono skambesys – Lukas su Greta atliko keletą modernių dainų anglų ir italų kalbomis. Vėliau prasidėjo varžytuvės – vienoje pusėje seneliai, kitoje – jaunimas. Daug dainų dainelių buvo sudainuota, o kai išseko mintys, buvo baigta lygiosiomis. Vėliau „OBA“ grupės narė pravedė meditaciją – buvo įjungta raminanti muzika, visi turėjo užmerkti akis ir pasinerti į savo vidinį pasaulį. Po meditacijos visi draugiškai vaišinomės svečių atsineštomis vaišėmis – arbata, pyragais, saldainiais, smagiai šnekučiavomės fone skambant gitaros muzikai. Svečiams įteikėme močiučių rankų darbo paveikslą iš vilnos ir padėkojome už tokį nuoširdų ir kupiną gėrio apsilankymą.

Skaityti daugiau...
 
Veprių kaimo kapela "Subatėlė" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Šeštadienis, 10 Spalis 2015 00:00

Spalio 10 dieną senelių namų gyventojai sulaukė svečių iš Veprių – kaimo kapelos „Subatėlė“. Pradžioje buvo pristatytas kapelos vadovas – Antanas Šimatonis, kuris yra ne tik muzikantas, bet ir dainų tekstų, jumoristinių ir lyrinių eilėraščių kūrėjas. Gyventojams jis linkėjo geros sveikatos, stiprybės, puikios nuotaikos ir įteikė naminį obuolių pyragą. Įvairiais instrumentais grojanti „Subatėlė“ atliko daug gražių dainų, tokių kaip „Aš užaugau“, „Jazminai“, „Obelų žiedai“, „Jūra“. Labai linksmai nuskambėjo kūrinys „Nesiženyk“ bei visų gerai žinoma daina „Parašyk man laiškelį“. Pertraukėlės metu bitininkas Stasiukas papasakojo smagią istoriją, kaip jį kažkada buvo sukandusios bitės, o jis išgėręs nemažai degtinės nuėjo miegoti ir atsikėlė sveikas ir gyvas. Paskutinė daina„ Giminės“ privertė visus atsistoti, susikabinti ir padainuoti kartu. Atsisveikinant gyventojai labai dėkojo svečiams už gražų koncertą ir padovanojo jiems saldžių vaišių, sakė, kad labai patiko ir lauks jų sugrįžtančių.

Skaityti daugiau...
 
Socialinių darbuotojų koncertas seneliams PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 01 Spalis 2015 00:00

Mieli seneliai, Jūsų gyvenimo išmintis, patirtis, gerumas ir kantrybė tai neišsenkantis vertybių šaltinis, iš kurio mes semiamės stiprybės dirbdami kasdieninius darbus.

Spalio 1-oji mūsų namuose yra ypatinga diena – tai senelių šventė – Pagyvenusių žmonių diena. Ta proga socialinės darbuotojos Irma ir Asta, vadovaujamos Deltuvos kultūros namų meno vadovo Kazimiero Piestinio, surengė seneliams koncertą. Kultūros namų direktorė Daiva Stimburienė tarė sveikinimo žodį, linkėjo visiems stiprios sveikatos, optimizmo ir įteikė seneliams molinę medaus statinaitę. Vėliau skambėjo dainos, o tarp dainų Dalė Gvozdienė skaitė gražias eiles. Dainų buvo įvairių – ir lyrinių, tokių kaip „Mano kelias“, „Širdies tyla“, „Pasiilgau žodžio“, ir linksmų, tokių kaip „Melodija tau“, „Ežerėliai“, „Abejonė“. Seneliai džiaugėsi, plojo ir palaikė koncertuojančias darbuotojas, o ne vienas ir ašarą nubraukė. Vėliau visi vaišinomės gardžiu virėjos iškeptu obuolių pyragu.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis212223242526SekantisPabaiga»

Puslapis 21 iš 26