Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 12 svečius online
Naujienos
Susitikimas po 20-ties metų... PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 24 Vasaris 2015 13:28

Mūsų gyventoja Miruonė kartą užsiminė apie negalią turintį savo sūnų, kurį paskutinį kartą matė prieš 20 metų. Močiutė prisiminė, kad paskutinį kartą su juo matėsi Jasiuliškių socialinės globos namuose. Buvo pasiskambinta jų socialinei darbuotojai ir pasakius vardą ir pavardę, patvirtinta, kad Miruonės sūnus tikrai ten gyvena. Močiutei pranešus apie surastą sūnų, ji labai apsidžiaugė ir paprašė ją ten nuvežti. Buvo užsakytas autobusiukas iš Nestacionarių socialinių paslaugų centro ir gyventoja buvo nuvežta pas sūnų. Po ilgo laiko tarpo įvyko šiltas susitikimas. Mus pasitiko sūnus Irmantas kartu su socialine darbuotoja Vida. Kadangi mūsų gyventoja labai sunkiai šneka, o sūnus taip pat yra su negalia, buvo tarpininkaujama, stengiamasi padėti jiems tarpusavyje susikalbėti. Socialinė darbuotoja mus maloniai priėmė, kol Miruonė bandė atkurti prarastą ryšį su sūnumi, ji aprodė mums globos namus. Pasisvečiavę, pasivaišinę, sulaukėme pažado dabar susitikti pas mus, senelių namuose. Gyventoja grįžo laiminga ir patenkinta pavykusia kelione.

Skaityti daugiau...
 
V. Petronio apsilankymas senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 19 Vasaris 2015 12:36

Artėjant 2015 metų savivaldos rinkimams vasario 19 dieną gyventojai sulaukė svečių. Senelių namuose apsilankė kandidatas į Ukmergės savivaldybės mero postą Valdas Petronis kartu su LR seimo nariu Kaziu Grybausku ir keliais Lietuvos socialdemokratų partijos nariais, kurie dalyvauja savivaldos rinkimuose. Svečiai lankėsi pas senelius kambariuose, bendravo, klausė, kaip jie laikosi ir linkėjo geros sveikatos. Vėliau V. Petronis visiems susirinkusiems valgyklos patalpose šnekėjo, kad jų programos pagrindas yra dėmesys žmogui, jo socialinei ir asmeninei gerovei. Pagyrę, kad seneliai gražiai ir patogiai gyvena, palinkėję sveikatos ir ištvermės, svečiai atsisveikino iki kito karto.

Skaityti daugiau...
 
Žiema žiema, bėk iš kiemo! PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 17 Vasaris 2015 11:40

Užgavėnės – žiemos šventė, kurios paskirtis išvyti žiemą, prisišaukti pavasarį. Tai paskutinė žiemos mėsiedo diena, per kurią daug valgoma, nes kitą dieną prasideda Gavėnia, pasninkavimas. Senelių namuose jau nuo ryto kvepia kepamais mieliniais blynais, pasiruošę gyventojai laukia, kada galės vyti žiemą iš kiemo. Kur buvę, kur nebuvę, su trenksmu pasirodė ir persirengėliai – į senelių namus sugužėjo įvairiomis kaukėmis apsirėdę žiemos gąsdintojai – velniai, raganos ir ožiai. Skambėjo akordeono garsai, linksmos dainos, visi trypė, šoko ir dainavo, vaišino gyventojus „velnio prakaitu“, ragavo skanių blynų. Žiemos varymas buvo perkeltas į lauką prie kultūros namų, kur darbuotojos su gyventoja Monika šoko ir dainavo apie laužą, varė žiemą iš kiemo.

Skaityti daugiau...
 
Senelių namai šventė 20-ties metų jubiliejų! PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 23 Sausis 2015 00:00

Sausio 23 - ąją senelių namuose nuo ryto tiek darbuotojai, tiek gyventojai šurmuliavo, puošėsi, ruošėsi didžiajai šventei, juk senelių namams jau 20 metų! Per šį laiką būta visko: ir džiaugsmo, ir atsisveikinimo ašarų, būta ir vestuvių pyrago – juk širdis amžinai lieka jauna. Ta proga aplankyti gyventojų iš skirtingų Lietuvos miestų bei miestelių atvyko senelių namų valdyme dalyvavę kunigai – tai Kazimieras Gražulis, Sigitas Bitkauskas bei Šarūnas Leskauskas. Su mūsų parapijos klebonu Gintautu Naudžiūnu jie senelių namuose aukojo Šv. Mišias už senelių namų gyventojų, darbuotojų sveikatą. Vėliau senelius linksmino muzikantas E. Ratautas su savo mokiniais. Akordeono muzika visus džiugino, o smagios dainos nukėlė atgal į jaunystės dienas. Seneliai buvo vaišinami tortais, mėsytėmis ir kitomis vaišėmis. Toliau šventė buvo tęsiama Deltuvos kultūros namuose, kur direktorė Daiva Stimburienė labai maloniai mus visus priėmė. Susirinko daug garbingų svečių, tai Ukmergės rajono savivaldybės vicemeras R. Janickas, administracijos direktorius S. Jackūnas, socialinės paramos skyriaus vedėja V. Ginaitienė, jos pavaduotoja E. Štarienė, Želvos parapijos klebonas P. Avižienis kartu su Želvos senelių namų direktore J. Driukiene, UAB „Rovada“ savininkas A. Blauzdys ir kiti kviestiniai svečiai. Deltuvos parapijos klebonas Gintautas Naudžiūnas tarė įžanginį žodį, padėkojo čia gausiai susirinkusiems. Senelių namų vadovas S. Venskauskas dėkojo šioje šventėje negalėjusiam dalyvauti Z. Sedleckui, kuris parapijai padovanojo nebeveikiančio vaikų darželio pastatą, ir kunigui K. Gražuliui už idėją ten įsteigti senelių globos namus. Senelių namų valdyme dalyvavę kunigai su visais pasidalino prisiminimais, pasakojo, kaip buvo anksčiau ir stebėjosi, kaip viskas pasikeitė į gerąją pusę. Jiems pritarė ir sveikinimo žodį tarė Deltuvos seniūnas S. Stimburys. Vėliau buvo apdovanotos nuo pat įkūrimo čia dirbusios darbuotojos, tai Stanislava Černiauskienė, Gražina Tuzikaitė bei Stasė Rutavičienė. Šventei įsibėgėjus, sveikinimo kalboms pasibaigus, visi buvo kviečiami pasivaišinti. Senelių namų darbuotojai ir gyventojai taria didelį AČIŪ visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šventės rengimo!

Skaityti daugiau...
 
Senelius aplankė "Ryto" m-klos vaikai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 14 Sausis 2015 11:45

Prabėgus gražiausioms metų šventėms, į mokyklas po atostogų sugrįžus vaikams, senelius aplankė spec. „Ryto“ m-klos mokytojos su savo auklėtiniais. Gyventojus maloniai nustebino mergaičių ir mokytojos Daivos balerinų šokis, kuris pasakojo apie augančius gerumo sparnus, apie vaikų svajones, kylančias į svarbią tylą, apie mažiausią paguodos žodelį. Ievutė, Sidas ir Antonas su mokytojomis Regina, Danguole ir Agne gestų kalba parodė, kas buvo pasislėpę muzikinėje dėžutėje. Samanta, Paulius ir Valdemaras padeklamavo savo išmoktus eilėraščius, o smagieji muzikantai kartu su elegantiškuoju dirigentu Matuku grojo ir šoko iš visos širdies. Seneliai dar ir dovanų gavo – nuostabią baltą rankų darbo eglutę, angeliukus ir skanaus pyrago. Mes taip pat turėjome skanumynų vaikams ir močiučių gamintą paveikslą iš vilnos, kurį įteikėme mokytojoms.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis21222324252627282930SekantisPabaiga»

Puslapis 28 iš 31