Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 12 svečius online
Naujienos
Ukmergės "Ryto" specialioji mokykla PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 16 Sausis 2014 10:59

Sausio 16 dieną į senelių namus sugužėjo įvairaus amžiaus vaikai iš Ukmergės „Ryto“ specialiosios mokyklos. Atlydėti mokytojų Agnės Talalienės, Daivos Klapatauskienės, Liudos Čiuprinikovienės, Reginos Šimatonienės, Virginijos Dupinienės ir muzikos vadovės Danguolės Paliukienės, mokiniai pristatė vaidinimą „Kiškelis“. Vaikai, persirengę įvairiais kostiumais per vaidinimą deklamavo eilėraščius ir dainavo daineles. Savo vaidmenis puikiai atliko „vėjas“, „karalius su karaliene“, jų „tarnas“, „berniukas“, „kiškeliai“, „šuniukai“ ir dailiai besiplaikstančios „snaigės“. Vėliau vaikučiai įteikė seneliams savo kūrybos paveikslus, o močiutės – savo rankų darbo eglutę ir saldainius. Buvo aplankyti ir sergantys senelių namų gyventojai, kurie vaidinime negalėjo dalyvauti. Seneliai labai džiaugėsi gražiu vaidinimu ir gausiais plojimais išlydėjo svečius.

Skaityti daugiau...
 
"Dvi raudonos kepuraitės" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 06 Sausis 2014 11:52

Sausio 6-ą dieną, per „Tris Karalius“, senelių namuose svečiavosi vaikai iš Deltuvos pagrindinės mokyklos. Pirmos-antros klasės mokiniai, vadovaujami mokytojų Z. Vaitkūnienės ir A. Sedleckaitės, parodė seneliams vaidinimą „Dvi raudonos kepuraitės“. Mergaitės ir berniukai buvo persirengę įvairiomis kaukėmis: seneliai atpažino ir raudonkepuraites, ir vilką, ir burtininką, ir laputę. Visi gėrėjosi, kokie gabūs ir vaidinti mokantys yra vaikai. Vaidinimo pabaigoje, skambant varpeliams, vis uždainavo dainą „Varpeliai din-di-lin“. Atsidėkodami vaikams įteikėme saldainių, o mokytojoms – močiučių rankų darbo eglutę iš makaronų.

 

Skaityti daugiau...
 
Jaunimo grupė "OBA" vėl aplankė senelius PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Sekmadienis, 05 Sausis 2014 00:00

Ilgai netrukę, senelių namus vėl aplankė jaunimo grupė „OBA“ su nauja programa. Tiek jaunuoliai, tiek mažesni vaikai džiugino senelių akis šokdami pramoginius šokius. Vėliau vyko lietuvių liaudies dainų varžytuvės – vieną dainą sudainuoja jaunimas, kitą – senoliai. Buvo atlikta daug dainų, tokių kaip „Atskrend Sakalėlis“, „Ant Kalno Mūrai“, „Augo Girioj Ąžuolėlis“ ir daug kitų. Seneliams labai patiko skambėjusi akordeono muzika ir gitarų duetas. Kaip ir aną kartą, jaunuoliai buvo prikepę senoliams pyragų, vaišino arbata. Atsidėkodami mes irgi pasidalinome saldžiomis vaišėmis ir močiučių dekupažo būdu išpuošta vaza. Visi labai džiaugėsi linksmai praleista sekmadienio popiete.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis212223242526272829SekantisPabaiga»

Puslapis 29 iš 29