Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 13 svečius online
Naujienos
Tarptautinė moters diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 07 Kovas 2014 00:00

Kovo 8 –oji – Tarptautinė moters diena, kai kuriose šalyse tai valstybinė šventė. Lietuvoje kovo 8 –oji atmintina diena, švenčiama kaip Tarptautinė moterų solidarumo diena. Senelių namų gyventojai taip pat nepamiršo šią dieną pasveikinti močiučių, taip pat ir darbuotojų. Dar išvakarėse joms buvo įteikti tulpių žiedai. Tarybos pirmininkas Vytautas, pasikvietęs į pagalbą kitus vyrus – Dmitrijų, Viktorą, Joną, Stasiuką – pasveikino močiutes prie stalo. Jonas nuėjo ir pasveikino silpnesnės sveikatos močiutes, kurios gulėjo kambariuose, ten ir įteikė gėles. Atsidėkodamos gyventojos vaišino visus savo gamybos pyragais. Visos liko labai patenkintos gėlėmis ir parodytu vyrų dėmesiu.

Skaityti daugiau...
 
Užgavėnės senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 04 Kovas 2014 09:45

Užgavėnės – tai slenkstis tarp nueinančios žiemos ir ateinančio pavasario. Tikima, kad jei per Užgavėnes stipriai ir sočiai valgysi, būsi sotus ir stiprus visus metus. Senelių namų gyventojai jau po pusryčių susirinko į valgyklos patalpas ir laukė ateinančių persirengėlių. Jie pas mus atskriejo su akordeono garsais, įvairiomis dainomis ir šokiais. Apsirėdę velnių, ožių ir kitomis kaukėmis, persirengėliai išjudino visus – ir stipresnius gyventojus, ir darbuotojus. Visi vaišinosi pagal senas tradicijas keptais mieliniais blynais, šoko ir linksminosi. Silpnesni gyventojai taip pat buvo aplankyti ir palinksminti kambariuose. Smagiai išvarę žiemą iš kiemo, seneliai dar ilgai vaišinosi blynais, aptarinėjo smagias akimirkas.

 

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos gimtadienio šventė PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 18 Vasaris 2014 14:14

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga, senelių namus aplankė vaikai iš lopšelio – darželio „Žiogelis“. Vadovaujami auklėtojų A. Mickuvienės, J. Belousienės ir muzikos vadovės V. Starkovos, vaikai surengė Lietuvos gimtadienio šventę. „Paukštelių“ grupės auklėtiniai atliko sutartinę su skudučiais  – lietuvių liaudies pučiamaisiais instrumentais. Taip pat dainavo daug lietuvių liaudies dainų, tokių, kaip „Už žalių miškelių“, „Žaliam sode“, „Žemė kėlė žolę“. Vaikučiai buvo išmokę ir nemažai šokių – „Prietemėlėj“, „Pučia vėjas“, „Audėjėlė“, „Mano maišas pakulinis“. Seneliams buvo išdalinti barškučiai, su kuriais jie įsitraukė į koncertą ir pritarė šokantiems. Paskutinę dainą, „Mažam kambarėly“, atlikome visi kartu – dainavo ir vaikai, ir seneliai, ir darbuotojai. Po koncerto seneliai buvo apdovanoti vaikų rankų darbo atvirutėmis, jie linkėjo visiems geros sveikatos ir šilto ateinančio pavasario. Silpnesnės sveikatos seneliai, negalėję dalyvauti koncerte, taip pat buvo nepamiršti – juos aplankė ir įteikė dovanėles kambariuose. Smagiai praleidę laiką, pavaišinome vaikučius saldainiais ir atsisveikinome iki kito karto.

Skaityti daugiau...
 
Senelius aplankė moterų kolektyvas iš Laičių km. PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 24 Sausis 2014 00:00

Penktadienio popietę senelių namus aplankė moterų kolektyvas iš Laičių km. Moterys atvažiavo pasveikinti mūsų gyventojos Elenos su artėjančiu gimtadieniu ir kartu su visais padainuoti, smagiai praleisti laiką. Elenai buvo labai maloni staigmena sulaukti buvusių kaimynių sveikinimų ir dovanų, močiutė labai apsidžiaugė jas pamačiusi, net susigraudino. Po sveikinimo kolektyvas seneliams padainavo daug gražių dainų, tokių, kaip „Motinos skara“, „Pilki keleliai dulka“. Vėliau buvo suvaidinta šauni dzūkiška pasaka apie bobulę ir dziedulį, kuri visiems sukėlė daug gardaus juoko. Taip pat stipresnės sveikatos seneliai buvo kviečiami į ratelį žaisti lietuvių žaidimą – „Graži mūsų šeimynėlė“. Padainavę, pašokę, svečiai pavaišino senelius pyragais, vaisiai ir saldainiais. Mes taip pat įteikėme eglutę iš saldainių ir padėkojome už šiltą apsilankymą.

Skaityti daugiau...
 
Ukmergės "Ryto" specialioji mokykla PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 16 Sausis 2014 10:59

Sausio 16 dieną į senelių namus sugužėjo įvairaus amžiaus vaikai iš Ukmergės „Ryto“ specialiosios mokyklos. Atlydėti mokytojų Agnės Talalienės, Daivos Klapatauskienės, Liudos Čiuprinikovienės, Reginos Šimatonienės, Virginijos Dupinienės ir muzikos vadovės Danguolės Paliukienės, mokiniai pristatė vaidinimą „Kiškelis“. Vaikai, persirengę įvairiais kostiumais per vaidinimą deklamavo eilėraščius ir dainavo daineles. Savo vaidmenis puikiai atliko „vėjas“, „karalius su karaliene“, jų „tarnas“, „berniukas“, „kiškeliai“, „šuniukai“ ir dailiai besiplaikstančios „snaigės“. Vėliau vaikučiai įteikė seneliams savo kūrybos paveikslus, o močiutės – savo rankų darbo eglutę ir saldainius. Buvo aplankyti ir sergantys senelių namų gyventojai, kurie vaidinime negalėjo dalyvauti. Seneliai labai džiaugėsi gražiu vaidinimu ir gausiais plojimais išlydėjo svečius.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis31SekantisPabaiga»

Puslapis 31 iš 31