Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 6 svečius online
Naujienos
Šv. Mišios prieš Šv. Kalėdas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 23 Gruodis 2014 12:46

Gruodžio 23 dieną, prieš pat Kūčias, senelių namuose buvo aukojamos Šv. Mišios. Parapijos klebonas Gintautas Naudžiūnas klausė gyventojų išpažinčių, o Šv. Mišiose meldėsi už visų sveikatą ir gerovę. Pamokslo metu klebonas klausė – ar mes džiaugiamės Dievo duotu gyvenimu ir ar padedame savo artimiesiems, nes tai yra pagrindinės vertybės. Seneliai įdėmiai klausėsi pamokslo ir buvo dėkingi, kad galėjo priimti Švč. Sakramentą prieš Šv. Kalėdas.

Skaityti daugiau...
 
Gyventojai ruošiasi šventėms PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 22 Gruodis 2014 06:47

Artėjant gražiausioms metų šventėms, senelių namai taip pat pradėjo joms ruoštis. Gyventojai kartu su socialinėmis darbuotojomis renkasi beveik kiekvieną popietę ir galvoja, kaip dar gražiau papuošti savo kambarius, bendro naudojimo patalpas. Kadangi už lango vis dar sniego nėra, buvo sugalvota padaryti senį besmegenį viduje – iš siūlų pagamintas senis dabar sutinka visus atvykstančius. Močiutės daug ir žaisliukų padarė – suko siūlus ant balionų, tepė su lipalu, o išdžiūvusius su karštais klijais juos papuošė karoliukais. Vienos gyventojos – Monikos – mintis buvo iš šiaudų gaminti žaisliukus eglutei. Ji net pati atsinešė šiaudų ir mokė kitas močiutes, kaip juos padaryti. Taip pat buvo pagaminta nemažai eglučių iš siūlų, iš makaronų, iškarpyta ir ant langų užklijuota daug snaigių. Mes labai džiaugiamės turėdami tiek darbščių ir kūrybingų gyventojų, kurių dėka galime gražiai pasipuošę laukti švenčių.

Skaityti daugiau...
 
"Lyderių karta.Ukmergė" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 19 Gruodis 2014 00:00

Gruodžio 19 dieną senelių namuose apsilankė saviraiškos, naujų idėjų bei galimybių projekto „Lyderių karta. Ukmergė“ atstovai. Šiuo projektu siekiama suburti pačius aktyviausius, sumaniausius ir nuoširdžiausius ukmergiškius, kurie savo iniciatyva puoselėtų, gražintų ir naujomis idėjos vestų į priekį vieną gražiausių Lietuvos miestų – Ukmergę. Iniciatyvos autorius Aurelijus Deviatnikovas kartu su nare Agne Petroniene prieš šventes sugalvojo aplankyti vienišus senelius ir atvežti jiems daug dovanų ir geros nuotaikos. Remiami 101 kepyklėlės, svečiai visus vaišino pyragais, sausainiais, kūčiukais bei saldainiais. Gyventojai buvo sukviesti prie stalo, kur galėjo pasivaišinti, išgerti arbatos, kavos, pasidalinti savo kasdieniniais rūpesčiais bei džiaugsmais. Svečiai taip pat lankė ir vaišino silpnesnius senelius kambariuose. Gyventojai labai džiaugėsi ir stebėjosi, kiek gerų žmonių yra Ukmergėje. Svečiams išvykstant, močiutės ragino nepamiršti padovanoti jiems pačių rankų darbo eglutę, į kurią įdėjo daug kruopštumo ir meilės. Visų gyventojų vardu tariam AČIŪ visiems „Lyderių kartos.Ukmergė“ nariams ir rėmėjams.

 

Skaityti daugiau...
 
Senelius džiugino vaikai iš lopšelio-darželio "Žiogelis" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 15 Gruodis 2014 13:48

Artėjant gražiausioms metų šventėms, į senelių namus sugužėjo būrys vaikų iš lopšelio-darželio „Žiogelis“. Grupės auklėtoja L. Žemaitukienė tarė sveikinimo žodį visiems susirinkusiems ir palinkėjo, kad jų paruošta programa pripildytų visų širdis gėrio ir džiaugsmo. Šokių ir muzikos grupių vadovės D. Lukšienė ir V. Starkova su „Kiškučių“ ir Boružėlių“ grupių vaikais paruošė gražų pasirodymą. Mergaitės atliko keletą kalėdinių dainelių, tokių kaip „Varpeliai“, „Kalėdų žvaigždelė“, padeklamavo eilėraščių, sušoko „Bitutės šokį“, „Bitute, pilkoji“, taip pat kartu su auklėtoja S. Krukauskiene ir V. Starkova atliko muzikinį numerį „Vilkas ir septyni ožiukai“. Skambėjo ir akordeono muzika, kuri ypač patinka mūsų gyventojams. Programos pabaigoje visi kartu sudainavome „Džiaugsmingų Šventų Kalėdų“ ir įteikėme vaikams saldainių, o auklėtojoms  - mūsų močiučių rankų darbo eglutę iš siūlų. Mūsų gyventoja Birutė taip pat nustebino vaikus padeklamuodama savo vaikystėje išmoktą eilėraštį. Visi labai džiaugėsi ir liko patenkinti pasirodymu, o tik išvažiavus svečiams, gyventojai klausė, kada jie vėl pas mus pasirodys.

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena Ukmergės kultūros centre PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 03 Gruodis 2014 00:00

„Ryškiaspalvė metų mozaika skriedama dienomis, atnešė minėtą – Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną!” Šį pakvietimą į Ukmergės kultūros centre vykstantį renginį gavo ir mūsų senelių namų gyventojai. Gruodžio 3 dieną, visi norintys, stipresnės sveikatos gyventojai buvo gražiai papuošti ir su smagia nuotaika ir geru ūpu nuvežti į Ukmergę. Visus atvykusius svečius pasitiko linksmosios seserys – Kastutė ir Adeliutė. Renginio metu jos smagiai pokštavo, taip sukeldamos juoko bangą per visą salę. Koncerte dalyvavo nemažai puikių ansamblių, tokių kaip „Daina“, vad. K. Piestinis, „Smiltelė“, vad. R. Ališauskaitė, „Goda“ ir „Kartos“, vad. Z. Kviklienė, „Melodija“, vad. D. Šermukšnienė. Renginio metu sveikinimo žodį tarė Socialinės paramos skyriaus vedėja V. Ginaitienė, seimo narys A. Dūdėnas, administracijos direktorius S. Jackūnas, seimo nario K. Grybausko patarėjas J. Grybauskas ir daug kitų. Visi susirinkusiems linkėjo sveikatos, stiprybės einant sunkiu gyvenimo keliu ir neišblėstančios vilties. Koncertą užbaigė balsingoji Vitalija Katunskytė ir saksofonistas Remigijus Kraptavičius. Dainininkė atliko daug gražių, visų pamėgtų dainų, kaip „Robinzonas“, „Pražydo sodai“, „Aš moteris“, „Balta lelija“ ir t.t. Nors koncertas truko tris valandas, laikas mūsų gyventojams neprailgo – grįžę atgal į senelių namus dar ilgai džiaugėsi ir dalinosi įspūdžiais su kitais gyventojais.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis31323334SekantisPabaiga»

Puslapis 32 iš 34