Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 25 svečius online
Naujienos
Duonos diena, Šv. Agota PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Šeštadienis, 05 Vasaris 2022 00:00

Vasario 5 dieną švenčiama Šv. Agota, kitaip vadinama Duonos diena. Šią dieną bažnyčiose šventinama duona, sakoma, kad ji apsaugo nuo gaisrų, ligų ir nelaimių. Kadangi seneliai žiemą į bažnyčią neina, todėl socialinė darbuotoja dalyvavo Šv. Mišiose ir atnešė visiems po šventintos duonos gabalėlį.

Skaityti daugiau...
 
Stalo žaidimai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 01 Vasaris 2022 00:00

Organizuojant gyventojų užimtumą senoliai kiekvieną savaitę yra kviečiami smagiai praleisti laiką. Kartą į savaitę jie žaidžia stalo žaidimą – „Bingo“. Kai kuriems gyventojams reikia pagalbos užbraukiant skaičius, kiti patys žaidžia, džiaugiasi laimėję simbolinį prizą.

Skaityti daugiau...
 
Svečių dovanos PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Pirmadienis, 03 Sausis 2022 00:00

Nors šiais metais dėl susiklosčiusių aplinkybių senelių namai svečių nepriėmė, tačiau tikrai neliko pamiršti. Prieš didžiąsias metų šventes sulaukėme daugybės geros valios žmonių, vaikų ugdymo įstaigų bei senelių artimųjų, kurie prieš Šv. Kalėdas norėjo pasidalinti šiluma ir gerumu. Seneliams dovanojo advento vainikus, įvairiausius gardėsius, drabužius, šiltas kojines, šalikus, pledus, piešė atvirukus ir rašė gražiausius linkėjimus. Norime tarti nuoširdų ačiū Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos Caritui, vaikų lopšelio - darželio vaikams ir jų auklėtojoms, Deltuvos miestelio bendruomenės vaikų dienos centro vaikams ir jų vadovėms, Ukmergės “Šilo” progimnazijos moksleiviams ir jų pedagogams, Aurikai Ivaškevičiūtei, Gretai Vyšniauskienei bei mūsų gyventojos Valerijos dukrai Stasei Budrienei. Senelius sušildė ne tik gautos dovanos, bet ir parodytas nuoširdus dėmesys jiems.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdos PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Pirmadienis, 27 Gruodis 2021 00:00

Kalėdų senelio padėjėjos nykštukės aplankė visus senelių namų gyventojus bei darbuotojus ir įteikė jiems po saldžią dovanėlę.

Skaityti daugiau...
 
Genovaitės moliūgai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Trečiadienis, 22 Rugsėjis 2021 09:57

Antradienį senelių namus aplankė svečiai. Atvyko ūkininkė Genovaitė Sakalauskienė. Ji senelių namams padovanojo savo ūkyje užaugintų moliūgų. Nuoširdžiai dėkojame Genovaitei, kad visuomet prisimena Deltuvos senelių globos namų gyventojus,  visada mus aplanko ir atveža savo užaugintų gėrybių.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 5 iš 28