Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 20 svečius online
Naujienos
Vaikai iš lopšelio-darželio "Nykštukas" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 03 Sausis 2019 14:25

Sausio 3 dieną senelių namus aplankė ir su šventėmis pasveikino vaikai iš lopšelio-darželio „Nykštukas“. Vaikai iš priešmokyklinės „Gudručio“ grupės kartu su auklėtojomis Rita Jakiene, Stanislava Kojiene ir muzikos vadove Milda Razumaite nustebino senelius nuostabiu pasirodymu. Vaikai, persirengę miško gyvūnais, pasekė pasaką apie tai, kaip reikia visiems draugiškai gyventi, snaigės pašoko „snaigių šokį“, visi kartu gražiai padainavo. Gyventojai net ir dovanų gavo – vaikų rankų darbo atviručių. Pavaišinę saldžiomis vaišėmis išlydėjome svečius namo, gavę pažadą greitu metu sugrįžti.

Skaityti daugiau...
 
Brėmeno miesto muzikantai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 28 Gruodis 2018 00:00

Gruodžio 28 dieną senelių namuose vyko Naujametinis karnavalas. Šiais metais pas senelius apsilankė Brėmeno miesto muzikantai. Asilas, šuo, katinas ir gaidys pabėgo nuo savo negerų šeimininkų ir keliavo į Brėmeno miestą, norėdami tapti muzikantais. Teko susidurti ir su konkurentais – plėšikais, bet juos įveikę liko muzikantai Brėmene gyventi kaip rojuj. Seneliams labai patiko vaidinimas, kai kurie ir ne visus persirengusius darbuotojus atpažino. Atėjus Kalėdų seneliui gyventojai sakė eilėraščius, Jonas su Vale ir dainą padainavo, buvo menamos mįslės, spėjamas horoskopas iš pasirinktų žaisliukų, daug juoko sukėlė greitakalbės žaidimas. Vėliau skambėjo dainos, vyko šokiai, Kalėdų senelis visiems įteikė dovanų, silpnesnės sveikatos senelius aplankė kambariuose. Gyventojai kiekvienais metais labai laukia Naujametinės šventės, džiaugiasi vis kitokia, naujai sugalvota programa.

Skaityti daugiau...
 
Šv. Mišios senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 20 Gruodis 2018 10:53

Kaip ir kiekvienais metais prieš Šv. Kalėdas senelių namuose buvo aukojamos Šv. Mišios. Deltuvos klebonas kun. Gintautas Naudžiūnas prieš Šv. Mišias klausėsi išpažinčių, kai kurie gyventojai buvo atvežti su neįgaliojo vežimėliu, kiti buvo aplankyti kambariuose. Per pamokslą visi buvo raginami melstis vieniems už kitus, nes šios maldos yra geriau išklausomos. Seneliai meldėsi, priėmė Švč. Sakramentą, pasižadėjo sau taikiai ir ramiai laukti kūdikėlio Jėzaus gimimo.

Skaityti daugiau...
 
Vidiškių pagrindinės mokyklos Adventinė programa PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 19 Gruodis 2018 10:35

Gruodžio 19 dieną senelius aplankė mokiniai iš Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinės mokyklos kartu su muzikos vadove Daiva Šermukšniene. Svečiai atvyko su gražia adventine programa. Vyresnės mergaitės skaitė gražius žodžius apie Adventą, laukimą, o antrokės kartu su mokytoja atliko šventines dainas. Seneliams labai patiko dainos, žodžiai.. Atsidėkodami įteikėme saldžių vaišių, o vaikai seneliams dovanojo rankų darbo atvirukus. Labai dėkojame ir laukiame pasirodant kitą kartą.

Skaityti daugiau...
 
Senelių namuose lankėsi Ukmergės "Šilo" progimnazijos mokiniai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 17 Gruodis 2018 14:10

Šiandien senelių namus aplankė vaikai iš Ukmergės „Šilo“ progimnazijos su mokytoja Aušra Kaliniene bei muzikos vadove Loreta Talutiene. Kiekvienais metais šioje mokykloje vykdoma akcija – vaikai su tėveliais kepa keksiukus, mokykloje pardavinėja, o gautus pinigus aukoja senelių namams. Šiais metais seneliai norėjo gražių užklotų ant lovos. Juos gavę labai apsidžiaugė, galės prieš šventes pasipuošti savo kambarį! O vaikai dar ir eilėraščių padeklamavo, dainelių padainavo, pyragu pavaišino. Seneliai labai dėkingi už gerą širdį bei šiltas emocijas, ačiū!

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 6 iš 24