Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 27 svečius online
Naujienos
Šv. Valentino diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 14 Vasaris 2019 13:09

Šiandien senelių namuose švenčiama Šv. Valentino diena. Nuo pat ryto gyventojai buvo pasveikinti – jiems užklijuotos širdelės bei padalinti šokoladiniai saldainiai. Vėliau visi susirinkome prie stalo, vaišinomės kava, arbata, saldainiais, sausainiais ir dainavome daug dainų. Buvo sudarytos dvi komandos – vieni galvojo dainas, kuriose minimi augalai, medžiai, kiti – kuriose minimi gyvūnai, paukščiai. Seneliai kartu su socialinėmis darbuotojomis sugalvojo daugybę dainų, buvo sprendžiami linksmieji galvosūkiai, daromos užduotys. Visi gyventojai, o ypač Jonas, Valė, Margarita, Monika, iš visos širdies traukė dainas, jiems labai patiko toks Šv. Valentino dienos paminėjimas.

Skaityti daugiau...
 
UAB "AD Rem" dovana seneliams PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 04 Sausis 2019 13:19

Ačiū UAB „AD Rem“ darbuotojams už sveikinimą seneliams švenčių proga. Gyventojų nuotaiką pakėlė vitaminingi vaisiai ir skanūs pyragai.

Skaityti daugiau...
 
Deltuvos pagrindinės mokyklos vaikai aplankė senelius PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 04 Sausis 2019 10:24

Šiandien senelius aplankė ir su šventėmis pasveikino Deltuvos pagrindinės mokyklos mokiniai. Juos atlydėjo mokytojos Dalė Gvozdienė ir Audronė Sedleckaitė. Vaikai deklamavo kalėdinius eilėraščius, šoko ir dainavo, o vėliau seneliams padovanojo savo rankų darbo angeliukus, kad kiekvienas kambaryje turėtų savo angelą sargą. Taip pat Deltuvos pagrindinė mokykla prieš Šv. Kalėdas organizavo akciją „Knygų Kalėdos“, kurios metu vaikai pardavinėjo savo keksiukus ir dalį surinktų pinigų paaukojo senelių namams. Už juos buvo užsakyta „Ukmergės žinių“ laikraščio prenumerata. Tariame AČIŪ visų senelių vardu.

Skaityti daugiau...
 
Vaikai iš lopšelio-darželio "Nykštukas" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 03 Sausis 2019 14:25

Sausio 3 dieną senelių namus aplankė ir su šventėmis pasveikino vaikai iš lopšelio-darželio „Nykštukas“. Vaikai iš priešmokyklinės „Gudručio“ grupės kartu su auklėtojomis Rita Jakiene, Stanislava Kojiene ir muzikos vadove Milda Razumaite nustebino senelius nuostabiu pasirodymu. Vaikai, persirengę miško gyvūnais, pasekė pasaką apie tai, kaip reikia visiems draugiškai gyventi, snaigės pašoko „snaigių šokį“, visi kartu gražiai padainavo. Gyventojai net ir dovanų gavo – vaikų rankų darbo atviručių. Pavaišinę saldžiomis vaišėmis išlydėjome svečius namo, gavę pažadą greitu metu sugrįžti.

Skaityti daugiau...
 
Brėmeno miesto muzikantai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 28 Gruodis 2018 00:00

Gruodžio 28 dieną senelių namuose vyko Naujametinis karnavalas. Šiais metais pas senelius apsilankė Brėmeno miesto muzikantai. Asilas, šuo, katinas ir gaidys pabėgo nuo savo negerų šeimininkų ir keliavo į Brėmeno miestą, norėdami tapti muzikantais. Teko susidurti ir su konkurentais – plėšikais, bet juos įveikę liko muzikantai Brėmene gyventi kaip rojuj. Seneliams labai patiko vaidinimas, kai kurie ir ne visus persirengusius darbuotojus atpažino. Atėjus Kalėdų seneliui gyventojai sakė eilėraščius, Jonas su Vale ir dainą padainavo, buvo menamos mįslės, spėjamas horoskopas iš pasirinktų žaisliukų, daug juoko sukėlė greitakalbės žaidimas. Vėliau skambėjo dainos, vyko šokiai, Kalėdų senelis visiems įteikė dovanų, silpnesnės sveikatos senelius aplankė kambariuose. Gyventojai kiekvienais metais labai laukia Naujametinės šventės, džiaugiasi vis kitokia, naujai sugalvota programa.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 8 iš 26