Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 15 svečius online
Naujienos
Mylėk ir skleisk šiluma PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Trečiadienis, 19 Vasaris 2020 06:53

Mylėk ir skleisk šiluma,

Šv. Valentino diena yra ne tik įsimylėjusiems, ar tiems, kurie turi antrą savo pusę, bet ir mums visiems. Ir nesvarbu kiek tau metų. Juk tai labai teigiama ir graži šventė, kurią galime paminėti kiekvienas. Tą dieną senelių globos namų gyventojai buvo apdovanoti ypatingu dėmesiu, meile ir šiluma.
Pirmoje dienos pusėje vyko smagi popietė su žaidimais ir dainomis. Senoliai buvo vaišinami “Čirviniais” blynais, saldumynais, bei kava ir arbata. Prisimė jaunystę, gegužines, smagiai praleistus laikus.
Valentino dienos vakarą vainikavo romansinio dainavo grupė “Svajos” (vad. Kazimieras Piestinis). Koncerte skambėjusios dainos sukūrė nepaprastą atmosferą. Senoliai plojo, lingavo, dainavo. Rodos tuo metu visi atsidūrė jaunystės metuose. Šventės įspūdžiai dar ilgai išliks visų atmintyje.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdinis renginys PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Penktadienis, 27 Gruodis 2019 00:00

Gruodžio 27 d. Deltuvos senelių namuose vyko Kalėdinis renginys.  Senelių namų darbuotojai patys surengė visą programą ir nustebino senolius.  Renginio metu seneliai buvo įtraukti į šventinę programą. Burtų būdu buvo dalijama kalėdinė atributika ir pasipuošiama jomis. Vėliau sekė spektakliukas pagal Kosto Kubilinsko kurtą eileraštį “Šaltanosis ledinukas”.  Žaismingo šurmulio metu pasirodė ir Kalėdų senis, kuris įsisuko į visą programos dalį. Taip pat senoliams buvo pasiūlyta pažaisti žaidimuką “atspėk daiktą”, kurį atpažinęs gauna dovanų. Darbuotojams teko žaidimas “išvyniok”. Dainos, muzika, gera nuotaika lydėjo visą šventinį laiką. Renginį karūnavo kalėdinės dovanos. O galiausiai gyventojai dėkojo už koncertą, už jiems skirtą dėmesį, o ypač, už meilę ir gerus žodžius. Seneliai švytėjo nuo šypsenų veiduose ir sužvilgusioje ant skruosto ašaroje, rankų paspaudime buvo juntama jų širdžių šiluma bei dėkingumas. Įdomus pasirodymas sužavėjo senjorus savo nuoširdumu bei  humoru tad sulaukė audringų plojimų.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdų laiko šv. Mišios PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Pirmadienis, 23 Gruodis 2019 00:00

Kalėdų šventė mums kasmet primena įvykį, kuris yra tvaraus džiaugsmo šaltinis: Dievas dėl mūsų atėjo į pasaulį ir pasilieka su mumis amžinai. Šis laikas – puiki proga padėkoti Dievui už praėjusių metų malones ir viltingai, su pasitikėjimu žengti pirmyn. Gruodžio 23 d. Senelių namuose buvo  aukojamos Šv. Mišios. Deltuvos parapijos klebonas Gintautas Naudžiūnas išklausė senelių išpažintis. Vėliau, seneliai kartu su darbuotojais meldėsi mišiose. Pamokslo metu klebonas sveikino visus su artėjančiomis šventėmis, ragino būti dėkingesniems, nesipykti su savo gyvenimo pakeleiviais, atjausti. Seneliai labai džiaugėsi Šv. Mišiomis, galimybe atklikti išpažintį, priimti Švč. Sakrementą prieš Šv. Kalėdas.

Skaityti daugiau...
 
Artėjančių švenčių svečiai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Penktadienis, 20 Gruodis 2019 00:00

Šiadien buvo ypatnga diena, sulaukėme daug svečių.

Sakoma geri darbai daromi tyliai. Pirmoje dienos pusėje senolius aplankė Siesikų seniūnas Žilvinas Dirsė su moterimis savanorėmis. Moterys  senelius nudžiugino pačių  megztomis kojinėmis. Kojinės kaip mat nugulė ant senolių kojų. Tai labai praktiška ir nuoširdi dovana – džiaugėsi ir dalinosi įspūdžiais senoliai. Artėjančių žiemos švenčių proga, tai yra viena geriausių dovanų, jos praverčia kiekvienam. Dovanoti jas Kalėdų proga – ypatingai sena tradicija. Ačiū savonorėms už pastangas ir gražius norus.

Skaityti daugiau...
 
Artėjančių švenčių Kalėdinė dvasia PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Trečiadienis, 18 Gruodis 2019 00:00

Artėjančių švenčių proga senelių namuose pasklido kalėdinė dvasia.  Senelių namų gyventojai šiemet kaip niekad sulaukė daugybės svečių iš įvairių įstaigų.

Mus aplankė Deltuvos pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai, Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro vaikai su vadovėmis, Ukmergės “Šilo” progimnazijos pirmokiukai, Ukmerges “Šilo” progimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai su auklėtoja, bei muzikos vadove. Visų įstaigų vaikučiai buvo labai pasiruošę, pasipuošę ir pasitempę, atsakingai atliko savo roles. Kiekvienas jų pademonstravo nuostabias programas, kurios įnešė daug juoko, šypsenų, šiltų emocijų. Senoliai plojo, pritardami dainavo. Buvo ir akimirkų, kai senoliai susigraudino. Tai buvo jausmo ašaros, kurias vaikai perdavė savo nuoširdžiais pasirodymais. Kiekvienam sukilo skirtingos asociacijos. Vieni džiaugėsi pasirodymu, kiti perteiktais jausmais, šiluma. Dar kiti nukeliavo į savo prisiminimus apie jų artimus žmones, laiką praleistą kartu. Buvo daug sudainuota nuostabiausių dainų, prideklamuota eilėraščių, žaidžiami žaidimai. Neskaitanat nuostabių pasirodymų senelių namų gyventojai gavo daugybę dovanų.
Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 8 iš 29