Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 28 svečius online
Naujienos
Diana Nausėdienė lankėsi senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 24 Balandis 2019 00:00

Balandžio 24 dieną senelių namuose sulaukėme neeilinių svečių – tai kandidato į prezidentus Gitano Nausėdos žmona Diana Nausėdienė. Ji atvyko kartu su Ukmergės rajono savivaldybės soc. paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičiene, VšĮ „Ukmergės šeimos centro“ koordinatore Jurgita Vijūne ir kt. D. Nausėdienė pabendravo asmeniškai su kiekvienu gyventoju, klausė, iš kur jie atvykę, kaip čia sekasi gyventi, ar patenkinti esamomis sąlygomis. Seneliai noriai bendravo, kiekvienas iš jų papasakojo savo gyvenimo istorijas, pasidalino rūpesčiais. Silpnos sveikatos gyventojai taip pat buvo aplankyti kambariuose, džiaugėsi matydami naujus veidus, galėdami išsipasakoti.

Skaityti daugiau...
 
Sulaukėme šv. Velykų! PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 23 Balandis 2019 08:39

Šv. Velykos – tai krikščionių šventė, simbolizuojanti Kristaus prisikėlimą iš numirusiųjų po nukryžiavimo. Tai pati gražiausia pavasario šventė. Senelių namų gyventojai jai pradėjo ruoštis iš anksto. Prieš Verbų sekmadienį močiutės gamino puokšteles, jas merkė į vazas, puošė rankų darbo dekoracijomis – išpūstais kiaušiniais bei velykiniais viščiukais. Pamerktos valgykloje jos atnešė tikrą pavasarišką nuotaiką. Prieš Didįjį Velykų tridienį senelių namuose vyko šv. Mišios. Gyventojai galėjo atlikti išpažintį, priimti Švč. Sakramentą, susitaikyti su Dievu. Parapijos klebonas kun. G. Naudžiūnas sakydamas pamokslą linkėjo prisikelti kartu su Kristumi ir pasitikti šv. Velykas be pykčių ir nuoskaudų, o su atvira ir tyra širdimi, ragino vienas kitam būti pakantesniems ir malonesniems. Atėjus Didžiajam penktadieniui gyventojai kartu su darbuotojomis margino kiaušinius. Buvo išbandytas naujas marginimo būdas su popieriniu rankšluosčiu ir dažais, dažėme ir jau išbandytu dekupažo būdu bei senoliams gerai žinomu – su svogūnų lukštais. Visi labai džiaugėsi gautu gražiu rezultatu. Išaušus šv. Velykų rytui stipresnės sveikatos močiutės ėjo į bažnyčią, dalyvavo procesijoje, šv. Mišiose. Grįžusios pašventino stalą, visi kartu sukalbėjo maldas ir vaišinosi margučiais, kitomis vaišėmis, kurių ir antrą Velykų dieną netrūko. Sveikiname visus su šv. Velykomis!

Skaityti daugiau...
 
Moterų ansamblis "Retro" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 02 Balandis 2019 00:00

Balandžio 2 dieną senelių namuose apsilankė moterų ansamblis „Retro“ iš III Antakalnio kaimo kartu su vadovu Mariumi Mikučioniu. Kolektyvas savo pasirodymą pradėjo smagiu spektakliu, kai dvi susitikusios moteriškės plepėjo apie sveiką gyvenimo būdą, apie išėjimą į visuomenę, bei vienos iš jų priėmimą į ansamblį. Vėliau skambėjo įvairios už širdies griebiančios, ir linksmos, smagios dainos, tokios, kaip „Baltos ievos“, „Pasislėpusi kažkur“, „Mūsų gyvenimo valsas“, Tikėk savo laime“, „Mano kraštas“ ir kt. Gyventojai plojo, dainavo kartu – visiems labai patiko koncertas. Svečiai ir dovanų seneliams atvežė – po koncerto visi vaišinomės skaniu šakočiu ir saldainiais. Nuoširdžiai dėkojame svečiams už pasirodymą ir vaišes.

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinė moters diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 08 Kovas 2019 08:34

Kovo 8-oji – Tarptautinė moterų solidarumo diena. Ši diena siejasi su pagarba moterims, išskirtiniu dėmesiu joms, gėlėmis. Mūsų senelių namai taip pat nuo ryto pasipuošė tulpių žiedais. Vyrai kiekvienai močiutei ir darbuotojai įteikė po tulpės žiedą. Gyventojas Jonas tarė sveikinimo žodį, linkėjo visoms švytėti taip, kaip šiandien šviečia saulutė. Renius aplankė likusias gyventojas kambariuose, įteikė visoms gėlių. Močiutės liko labai patenkintos tokiu šiltu dėmesiu ir gėlėmis.

Skaityti daugiau...
 
Pelenų diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 06 Kovas 2019 09:50

Pirmoji diena po Užgavėnių vadinama Pelenų diena. Šią dieną bažnyčiose yra šventinami pelenai, gauti sudeginus praėjusių metų verbas. Tai yra pirmoji Gavėnios diena, ja prasideda Šv. Velykų laukimas. Senelių namų gyventojos Monika ir Juzė kartu su darbuotojomis ėjo į bažnyčią ir dalyvavo Šv. Mišiose. Po jų klebonas G. Naudžiūnas atėjo į senelių namus ir visiems nedalyvavusiems Šv. Mišiose bėrė ant galvos šventintus pelenus ir sakė: „Atsimink, kad dulkė esi ir į dulkę pavirsi“.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 9 iš 28