Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 31 svečius online
Naujienos
Deltuvos pagrindinės mokyklos mokiniai aplankė senelius PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 23 Kovas 2018 00:00

Kovo 23 dieną seneliai sulaukė mokinių iš Deltuvos pagrindinės mokyklos. Mokyklos pavaduotoja Almutė Meilūnienė tarė visiems sveikinimo žodį ir pristatė dalyvius. Pats pirmas eilėraštį apie Lietuvą padeklamavo drąsuolis Titas. Gražaus balso savininkė Elinga sudainavo dvi daineles – „Viešpaties lelija“ ir „Visiems mažiems ir dideliems“. Vaikai, vadovaujami mokytojos Dalės Gvozdienės, apsirengę tautiniais drabužiais, sušoko net tris šokius, kurie vadinasi „Pliauškutis“, „Dirižablis“ ir „Žemaitukas“. Seneliams labai patiko gražus koncertas, visi smagiai plojo, o koncerto pabaigoje gyventoja Birutė vaikams padeklamavo eilėraštį apie velykinius margučius. Apsikeitę simboliškomis dovanomis, išlydėjome svečius namo.

Skaityti daugiau...
 
Darbeliai Šv. Velykų belaukiant PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 16 Kovas 2018 13:21

Iki Šv. Velykų dar likus šiek tiek laiko, pats metas pagalvoti, kaip dažysime kiaušinius ir puošime senelių namus. Į pagalbą pasikvietėme Deltuvos kultūros namų direktorę ir darbuotoją Daivą Stimburienę ir Rasą Laskauskienę. Jos atsinešė priemones ir rodė seneliams kiaušinių marginimo būdą vašku ir dekoravimą su virvele. Močiutės Irena ir Margarita susidomėjusios stebėjo ir taip pat tepė ant kiaušinių tirpintą vašką, piešė įvairius ornamentus, vėliau juos dėjo į dažus ir dar kartą tepė, kad margučiai būtų skirtingų spalvų. Kitos močiutės stebėjo, kaip dekoruojam virvele ir medžių šakelėmis išpūsti kiaušiniai. Gyventojos labai smagiai praleido laiką, gėrėjosi gautais rezultatais ir džiaugėsi, kad dabar žinos naujų kiaušinių marginimo būdų, kuriuos galės panaudoti prieš pat Šv. Velykas.

Skaityti daugiau...
 
Kovo 8-osios sveikinimai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 08 Kovas 2018 08:29

Kovo 8-oji – Tarptautinė Moterų diena. Kaip ir kiekvienais metais senelių globos namų vyrai nepamiršta pasveikinti su šia gražia pavasario švente mūsų močiučių ir darbuotojų. Mielos moterys, močiutės, geros Jums nuotaikos, sveikatos, energijos ir kuo mažiau rūpesčių!

Skaityti daugiau...
 
Šv. Valentino ir Pelenų diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 14 Vasaris 2018 11:31

Šiais metais gavėnios pradžia sutapo su Šv. Valentino diena. Padovanoję gyventojams širdeles, palinkėję daug meilės, vienas kito supratimo ir atjautos, su stipresnėmis močiutėmis iškeliavome į bažnyčią. Šią dieną per Šv. Mišias yra šventinami pelenai. Pelenų dienoje išreiškiamas asmeninis žmogaus troškimas atsiversti ir sugrįžti pas Dievą. Po Šv. Mišių parapijos klebonas Gintautas Naudžiūnas atėjo į senelių namus, bėrė gyventojams ant galvos po žiupsnelį pelenų sakydamas šiuos Šv. Rašto žodžius: „Atsiverskite ir tikėkite Evangelija“.

Skaityti daugiau...
 
Užgavėnės PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 13 Vasaris 2018 13:33

Užgavėnės – sena šventė, žinoma visose Europos šalyse. Jos paskirtis – išvyti žiemą, paskatinti greičiau ateiti pavasarį. Senelių namų gyventojai taip pat kiekvienais metais švenčia Užgavėnes, valgo blynus ir laukia persirengėlių. Šiais metais ožiai, raganos ir velniai vėl sugužėjo pas senelius, vaišino visus „velnio prakaitu“, šoko, trypė, bandė žiemą išvaryt. Gyventojai labai džiaugėsi sulaukę tokios kompanijos, net kambariuose gulintys seneliai smarkiai plojo, kad tik žiema greičiau išeitų. Smagiai grojant akordeono muzikai ir valgant sočius mielinius blynus seneliai ir svečiai linksmi išsiskirstė.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 9 iš 24