Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 12 svečius online
Naujienos
Gyventojos išvyka į gimtąjį kraštą PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 24 Spalis 2019 08:27

Šiandien Miruonė kartu su socialine darbuotoja išsiruošė į kelionę. Gyventoja jau kurį laiką norėjo nuvykti aplankyti savo artimuosius, uždegti žvakutę ant kapų, todėl atsiradus galimybei taip ir padarė. Buvo užsakytas autobusiukas iš Nestacionarių socialinių paslaugų centro. Pirmiausia užsukome į kapus. Socialinė darbuotoja uždegė žvakutes ant gyventojos brolio ir tėvų kapų, Miruonė pasimeldė. Toliau keliavome į Meilūnus pasimatyti su pussesere Stase ir jos vyru Edvardu. Močiutė labai apsidžiaugė pamačiusi seniai matytus artimuosius. Pasišnekučiavus, sužinojus, kaip jie gyvena, važiavome atgal į senelių namus. Gyventoja buvo patenkinta kelione, džiaugėsi, kad galėjo išvažiuoti ir pamatyti savo gimtąjį miestelį, artimus žmones.

Skaityti daugiau...
 
Darbeliai atvėsus orams PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 23 Spalis 2019 13:03

Atvėsus orams po truputį pradedame ruoštis žiemos sezonui. Sukvietėme gyventojus padėti. Susirinko visas būrys – kiekvienas dirbo pagal galimybes. Vienos močiutės vėlė vilną ir klijavo prie kankorėžių – bus gražios girliandos. Kitos naudodamos karštus klijus gamino eglutes iš kankorėžių, jomis puošime stalus prieš šventes. Darbai dar nebaigti, vis susirinksime po truputį padirbėti.

Skaityti daugiau...
 
Desertų diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 14 Spalis 2019 00:00

Švenčiant desertų dieną, močiutės buvo pakviestos į kulinarinį užsiėmimą. Šį kartą gaminome keksiukus. Juzė su Margarita pjaustė bananus, Irena laužė, smulkino šokoladą, likusios maišėme tešlą. Gyventojos kruopščiai atliko joms paskirtas užduotis ir su smalsumu laukė, kokio skonio desertas išeis. Netrukus keksiukai iškepė, pirmiausia davėme paragauti šeimininkėms, o vėliau ir visiems gyventojams. Visi džiaugėsi skania desertų diena!

Skaityti daugiau...
 
Rudeniniai darbeliai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 09 Spalis 2019 00:00

Atėjęs ruduo mums nepagailėjo savo gėrybių – gražių spalvotų medžio lapų. Iš jų mes ir  susirinkome kurti dar didesnį grožį. Sukvietusios močiutes ėmėmės darbo. Visi dirbome pagal sveikatos galimybes - vienos suko rožes iš klevo lapų, kitos karpė, klijavo, darė darbelius iš spalvoto popieriaus. Po darbų džiaugėmės puikiais rezultatais, kuriais papuošėme senelių valgomąjį.

Skaityti daugiau...
 
Spalio 1-oji - Senjorų diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 01 Spalis 2019 00:00

Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Kiekvienais metais šią dieną senelių namų gyventojai yra maloniai nustebinami ir pasveikinami. Po pietų sulaukėme svečių iš Ukmergės „Rimi“ parduotuvės, tai direktorė Genė Kaziūnienė ir ambasadorė Sandra Šantaraitė kartu su darbuotojomis atvyko pasveikinti senelių. Visi buvo aplankyti kambariuose, maloniai bendravo, klausėsi senelių pasakojimų, vaišino saldžiomis dovanomis bei vaisiais. O vakare buvo linksmoji dalis – visi šventiškai nusiteikę rinkosi į Deltuvos kultūros namų romansinės grupės „Svajos“ koncertą. Jo metu buvo atliekamos įvairaus žanro dainos, tokios kaip „Armonikos tonai“, Prisilieski“, „Gimtinė“, „Nebarki, tėveli“, „Sode lakštutė maža“ ir daug kitų. Daina „Jaunystės metai“ buvo skirta gyventojai Elenai, šiandien švenčiančiai savo gimimo dieną.  Pabaigoje skambėjo visiems gerai žinoma daina „Ir buvo žodžiai tie“. Gyventojai labai džiaugėsi sulaukę tiek svečių, sveikinimų ir dainų.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 9 iš 29