Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 18 svečius online
Naujienos
Advento vainikai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 03 Gruodis 2018 09:28

Advento vainikas – tai savotiškas kalendorius, ženklinantis artėjančią Kalėdų šviesą, nes su kiekvienu Advento sekmadieniu vainikas vis šviesesnis – iš pradžių dega viena žvakė, paskui dvi, trys ir – keturios. Mūsų močiutės kartu su socialinėmis darbuotojomis susirinko gaminti vainikų. Jie buvo papuošti įvairiais kankorėžiais, obuoliukais ir šakelėmis, kiekvienas vainikas išskirtinis ir labai gražus. Gyventojos taip pat labai patenkintos, kad gali prisidėti prie senelių namų papuošimo.

Skaityti daugiau...
 
Sportas - sveikata! PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 27 Lapkritis 2018 11:30

Norėdami aktyvinti senelius ir paskatinti juos daugiau judėti, kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį senelių namuose organizuojama grupinė mankšta. Ergoterapeutė Rasa visiems rodo tam tikrus pratimus, kuriuos kiekvienas kartoja pagal galimybes. Gyventojams ypač patinka žaidimas su kamuoliu, kai jį reikia perduoti kitam, mesti ar net spirti. Po mankštos senjorai išeina su pagerėjusia nuotaika ir sveikata.

Skaityti daugiau...
 
XX-osios "Rudens saulutės" parodos uždarymas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 21 Lapkritis 2018 11:05

Lapkričio 20 dieną vyko 20-osios jubiliejinės parodos „Rudens saulutė“ uždarymas. Šventė vyko Ukmergės kultūros centro salėje, jį vedė Daiva Šermukšnienė su vyru Kazimieru. Renginį pradėjo visų širdis palietęs Kėdainių raj. Paraplegikų Asociacijos narių vaidinimas apie Ramunėlės ir Dobilėlio nemirtingą meilę. Vėliau koncertavo ansamblis „Daina“ (vad. A. Baronienė), Aklųjų sąjungos Molėtų filialo kaimiškos muzikos kapela „Beržynėlis“, pati vedėja D. Šermukšnienė su vyru Kazimieru bei Genadijus ir Denisas. Buvo apdovanoti visi 376 autoriai iš 33 neįgaliųjų asociacijų, neįgaliųjų organizacijų, spec. mokyklos „Rytas“, Ukmergės nestacionarių paslaugų centro bei Jasiuliškių socialinės globos namų. Kadangi mūsų gyventojų darbeliai taip pat ten puikavosi, mes irgi dalyvavome ir buvome apdovanoti. Renginyje buvusios močiutės mėgavosi gražiu koncertu, džiaugėsi dovanomis ir vaišinosi ten išvirta gardžia koše. Gyventojos, kurios dėl silpnos sveikatos negalėjo dalyvauti renginyje, buvo apdovanotos senelių namuose – diplomais ir medaliais.

Skaityti daugiau...
 
Tolerancijos savaitė su gimnazistais PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 13 Lapkritis 2018 11:49

Lapkričio 13 dieną senelių namus aplankė Siesikų gimnazijos mokiniai kartu su auklėtoja Vilma Račkauskiene bei socialine pedagoge Edita Cemnolonskiene. Siesikų gimnazija dalyvauja projekte „Tolerancija yra mano geriausia draugė“, kuris mokina vaikus pakantumo kitų tautų, religijų žmonėms, neįgaliesiems, seneliams. Kadangi ši savaitė yra Tolerancijos savaitė, vaikai gyventojams atvežė įdomų pasirodymą. Gimnazistai skambant gitarai atliko lietuviškas dainas „Rudens naktis sustojo“, „O aš taip myliu“, taip pat rusų kalbos dainas. Vėliau merginos parodė indų tautybės šokius. Gyventojams labai patiko pasirodymas, norėjo, kad mokiniai dar ilgiau pabūtų. Apsikeitę dovanomis, nusifotografavę kartu, atsisveikinome su svečiais iki kito susitikimo.

Skaityti daugiau...
 
Pyragų diena ir parodos "Rudens saulutė" atidarymas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 06 Lapkritis 2018 00:00

Lapkričio 6-ąją dieną senelių namų gyventojai sulaukė svečių iš lopšelio-darželio „Žiogelis“. Auklėtojos kartu su dviem vaikučiais – Jonuku ir Saule - atvežė seneliams skanumynų ir pasveikino su pyragų diena. Paragavę skanių vaišių keliavome į Ukmergės kultūros centrą. Ten šiandien atidaroma respublikinė jubiliejinė 20 – oji neįgaliųjų dailiųjų amatų paroda „Rudens saulutė“. Tarp 376 autorių iš 22 Lietuvos rajonų, dalyvaujančių 33 neįgaliųjų organizacijų yra ir mūsų senelių namų gyventojų darbeliai. Renginyje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė rajono meras ir parodos globėjas Rolandas Janickas, ilgametė buvusi neįgaliųjų krašto sąjungos pirmininkė Lionė Aleksienė, socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė. Renginį vedė Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjungos pirmininkė Dalia Unikienė. Visi džiaugėsi ir dėkojo autoriams už jų kūrybingumą, naujomis technologijomis gaminamus darbelius, jų grožį. Koncertavo A. Baronienės vadovaujamas neįgaliųjų sąjungos ansamblis „Daina“ ir Jasiuliškio socialinės globos namų gyventojų kolektyvas „Melodija“, vadovaujamas Daivos Šermukšnienės. Apžiūrėję parodą, kai ką įsigyję bei pasiklausę koncerto grįžome namo.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 9 iš 26