Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 16 svečius online
Naujienos
Džiaugiamės puikiu oru PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 21 Gegužė 2019 12:44

Sušilęs oras ir vis dažniau pasirodanti saulutė pakvietė senelius išeiti į lauką. Kas su vaikštynėmis, kas su neįgaliojo vežimėliais - juk daug smagiau rytinę mankštą atlikti gryname ore. O kur dar paukštelių čiulbesys, ramybė nuo miesto šurmulio... Mūsų gyventojams labai patinka pabūti lauke ir pasigrožėti gamta.

Skaityti daugiau...
 
Vaikai iš lopšelio-darželio "Žiogelis" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 03 Gegužė 2019 11:55

Gegužės 3 dieną senelių namus aplankė mūsų draugai iš Ukmergės lopšelio-darželio „Žiogelis“. Artėjančios motinos dienos proga priešmokyklinės grupės „Nykštukai“ auklėtiniai seneliams paruošė nuostabų pasirodymą. Mergaitės ir berniukai šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius, iš to grožio seneliai net ašarą nubraukė. Vaikai ir dovanų atvežė – gyventojams išdalino savo rankų darbo atvirukus ir pilnas pintines vaisių – obuolių, kivių, bananų, kriaušių. Silpnesni gyventojai buvo aplankyti kambariuose – vaikai jiems taip pat padainavo, padeklamavo eilėraščių, pavaišino vaisiais. Seneliai liko labai patenkinti sulaukę nuoširdžių vaikučių šypsenų, to džiaugsmingo klegesio. Esame labai dėkingi vaikučiams ir jų tėveliams, muzikos vadovei V. Starkovai, auklėtojoms B. Janušienei ir Kazlauskienei. Lauksime Jūsų sugrįžtant!

Skaityti daugiau...
 
Mandalų spalvinimas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 29 Balandis 2019 12:52

Šiandien gyventojams pasiūlėme naują užsiėmimą – mandalų spalvinimą. Tai įdomus užsiėmimas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Jis ramina, padeda sukaupti mintis, išlaisvina vaizduotę, išmoko tarpusavyje derinti spalvas, lavina kūrybiškumą ir moko greičiau rasti problemų sprendimus. Sakoma, kad maždaug pusvalandis spalvinimo prieš miegą, ypač renkantis raminamas melsvas spalvas, padės atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius ir gerokai lengviau užmigti. Spalvinant mandalas mes esame čia ir dabar, atkuriame ir giliname ryšį su savimi, harmonizuojame ir subalansuojame kūną ir sielą. Senelių namų gyventojams labai patiko šis laiko praleidimas, kiekvienas išsirinko skirtingą paveikslėlį ir jį nuspalvino pagal save.

Skaityti daugiau...
 
LPS "Bočių" sambūrio "Prie židinio" narių pasirodymas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 24 Balandis 2019 00:00

Balandžio 24 dieną į senelių namus užsuko ir su šv. Velykom pasveikino LPS Ukmergės „Bočių“ sambūrio „Prie židinio“ nariai ir jų vadovė Z. Stunžėnienė. Seneliams buvo parodytas spektaklis pagal rašytojos Vytautės Žilinskaitės humoreską „Pasiūlymai“. Aktoriai E. Vaitkevičienė ir B. Kaselis puikiai improvizavo ir kūrinį pritaikė šių dienų ir netgi Ukmergės miesto aktualijoms. Tie patys aktoriai visus pralinksmino pasakodami anekdotus – neveltui buvo išrinkti „Anekdotų karaliais“. Tarp pasirodymų visi klausėsi ansamblio „Sedula“ atliekamų gražių dainų (vadovė Irena Grigienė). Na, o seneliai taip greitai svečių nenorėjo paleisti, buvo surengtas koncerto pratęsimas – kartu dainavome lietuvių liaudies dainas. Po jų buvo išrinktos dvi aktyviausiai dainavusios močiutės, kurioms įteikti „Bočių“ bendrijos laikraštukai. Esame dėkingi vadovei Z. Stunžėnienei ir nariams už dainas, vaišes, juoką ir smagiai praleistą laiką.

Skaityti daugiau...
 
Diana Nausėdienė lankėsi senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 24 Balandis 2019 00:00

Balandžio 24 dieną senelių namuose sulaukėme neeilinių svečių – tai kandidato į prezidentus Gitano Nausėdos žmona Diana Nausėdienė. Ji atvyko kartu su Ukmergės rajono savivaldybės soc. paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičiene, VšĮ „Ukmergės šeimos centro“ koordinatore Jurgita Vijūne ir kt. D. Nausėdienė pabendravo asmeniškai su kiekvienu gyventoju, klausė, iš kur jie atvykę, kaip čia sekasi gyventi, ar patenkinti esamomis sąlygomis. Seneliai noriai bendravo, kiekvienas iš jų papasakojo savo gyvenimo istorijas, pasidalino rūpesčiais. Silpnos sveikatos gyventojai taip pat buvo aplankyti kambariuose, džiaugėsi matydami naujus veidus, galėdami išsipasakoti.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 10 iš 29