Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 16 svečius online
Naujienos
Ūkininkė Sakalauskienė Genutė nudžiugina braškėmis PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Ketvirtadienis, 02 Liepa 2020 12:31

Ūkininkė Sakalauskienė Genutė nudžiugina braškėmis

Kiekvienais metais ūkininkė Genutė Sakalauskienė senelių namų gyventojus pradžiugina savo gaminiais ar skintomis uogomis, vaisiais. Šį kartą senolius palepino šviežiai skintomis braškėmis iš savo ekologinio ūkio. Senoliai labai džiaugėsi ir dėkojo už labai skanias uogas.

Skaityti daugiau...
 
Moters diena, PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Ketvirtadienis, 12 Kovas 2020 10:17

Moters diena,

Kovo 8-oji Tarptautinė moters dienos šventė. Ši diena šildė visus kaip pavasario saulė,. Gėlės, šypsenos ir šventinė nuotaika atnešė džiaugsmą ir šviesą į kiekvienos moters širdį.

Senelių namų vyrai sveikino moteris ir dovanojo gėles. Prie sveikinimų prisidėjo Arūnas Dūdėnas Ukmergės rajono savivaldybės Tarybos narys kartu su Dovilijumi Serapinu Ukmergės rajono Deltuvos miestelio bendruomenės pirmininku. Gėlių, sveikinimų ir komplimentų moterims juk niekada nebus per daug.

Kovo 9 d. senelių namų moterys buvo kviečiamos apsilankyti laikinai atidarytu grožio procedūrų kabinetu, kur buvo siūlomos įvairios procedūros. Masažas, veido kaukės ir parafino vonelės rankoms lepino moteris. Senelių namų gyventojos labai džiaugėsi procedūromis, dažna nė neturėjusi niekada tokių.. Linksma gaida: o kada gi, jei ne dabar?

Skaityti daugiau...
 
Mylėk ir skleisk šiluma PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Trečiadienis, 19 Vasaris 2020 06:53

Mylėk ir skleisk šiluma,

Šv. Valentino diena yra ne tik įsimylėjusiems, ar tiems, kurie turi antrą savo pusę, bet ir mums visiems. Ir nesvarbu kiek tau metų. Juk tai labai teigiama ir graži šventė, kurią galime paminėti kiekvienas. Tą dieną senelių globos namų gyventojai buvo apdovanoti ypatingu dėmesiu, meile ir šiluma.
Pirmoje dienos pusėje vyko smagi popietė su žaidimais ir dainomis. Senoliai buvo vaišinami “Čirviniais” blynais, saldumynais, bei kava ir arbata. Prisimė jaunystę, gegužines, smagiai praleistus laikus.
Valentino dienos vakarą vainikavo romansinio dainavo grupė “Svajos” (vad. Kazimieras Piestinis). Koncerte skambėjusios dainos sukūrė nepaprastą atmosferą. Senoliai plojo, lingavo, dainavo. Rodos tuo metu visi atsidūrė jaunystės metuose. Šventės įspūdžiai dar ilgai išliks visų atmintyje.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdinis renginys PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Penktadienis, 27 Gruodis 2019 00:00

Gruodžio 27 d. Deltuvos senelių namuose vyko Kalėdinis renginys.  Senelių namų darbuotojai patys surengė visą programą ir nustebino senolius.  Renginio metu seneliai buvo įtraukti į šventinę programą. Burtų būdu buvo dalijama kalėdinė atributika ir pasipuošiama jomis. Vėliau sekė spektakliukas pagal Kosto Kubilinsko kurtą eileraštį “Šaltanosis ledinukas”.  Žaismingo šurmulio metu pasirodė ir Kalėdų senis, kuris įsisuko į visą programos dalį. Taip pat senoliams buvo pasiūlyta pažaisti žaidimuką “atspėk daiktą”, kurį atpažinęs gauna dovanų. Darbuotojams teko žaidimas “išvyniok”. Dainos, muzika, gera nuotaika lydėjo visą šventinį laiką. Renginį karūnavo kalėdinės dovanos. O galiausiai gyventojai dėkojo už koncertą, už jiems skirtą dėmesį, o ypač, už meilę ir gerus žodžius. Seneliai švytėjo nuo šypsenų veiduose ir sužvilgusioje ant skruosto ašaroje, rankų paspaudime buvo juntama jų širdžių šiluma bei dėkingumas. Įdomus pasirodymas sužavėjo senjorus savo nuoširdumu bei  humoru tad sulaukė audringų plojimų.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdų laiko šv. Mišios PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Pirmadienis, 23 Gruodis 2019 00:00

Kalėdų šventė mums kasmet primena įvykį, kuris yra tvaraus džiaugsmo šaltinis: Dievas dėl mūsų atėjo į pasaulį ir pasilieka su mumis amžinai. Šis laikas – puiki proga padėkoti Dievui už praėjusių metų malones ir viltingai, su pasitikėjimu žengti pirmyn. Gruodžio 23 d. Senelių namuose buvo  aukojamos Šv. Mišios. Deltuvos parapijos klebonas Gintautas Naudžiūnas išklausė senelių išpažintis. Vėliau, seneliai kartu su darbuotojais meldėsi mišiose. Pamokslo metu klebonas sveikino visus su artėjančiomis šventėmis, ragino būti dėkingesniems, nesipykti su savo gyvenimo pakeleiviais, atjausti. Seneliai labai džiaugėsi Šv. Mišiomis, galimybe atklikti išpažintį, priimti Švč. Sakrementą prieš Šv. Kalėdas.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 10 iš 32