Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 7 svečius online
Naujienos
Kalėdiniai žaisliukai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 28 Lapkritis 2023 10:22

Šiandien senelių namuose dar kartą apsilankė Ukmergės kultūros centro Deltuvos skyriaus renginių organizatorės Daiva Stimburienė ir Rasa Laskauskienė. Jos kartu su socialinėmis darbuotojomis ir gyventojais gamino kalėdinius žaisliukus iš vilnos. Močiutėms labai gerai sekėsi, jos badė su adata įvairių spalvų vilną, išėjo labai gražūs margi ir vienspalviai žaisliukai kiekvienam pagal savo skonį.

Skaityti daugiau...
 
Paveikslas iš džiovintų žolelių PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 16 Lapkritis 2023 11:43

Lapkričio 16 dieną senelių namuose lankėsi Ukmergės kultūros centro Deltuvos skyriaus renginių organizatorės Daiva Stimburienė ir Rasa Laskauskienė. Moterys atsinešė darbo priemonių – lauke surinktų ir kruopščiai išdžiovintų gėlelių ir žolelių, o mes turėjo paruošę paveikslo rėmą. Visi ėmėmės darbo – kas atrinko tinkamas žoleles, kas modeliavo paveikslą, kas juos klijavo. Bendras darbas išėjo labai puikus – rezultatas jau pakabintas prie senelių namų įėjimo ir džiugina visų akis.

Skaityti daugiau...
 
Pyragų diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 06 Lapkritis 2023 13:38

Lapkričio 6 dieną Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Senelių namų gyventojai ta proga kartu su socialinėmis darbuotojomis susirinko į valgyklos patalpas kepti karališko obuolių pyrago. Gyventojos lupo, pjaustė obuolius, o socialinės darbuotojos paruošė tešlą. Po pietų, pyragui iškepus, jis buvo padalintas visiems po kambarius. Seneliai ragavo ir gyrė, kad labai skanus išėjo.

Skaityti daugiau...
 
Šeimyninis duetas - Daiva ir Vytas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 10 Spalis 2023 00:00

Tradiciškai spalis – senjorų mėnuo, ta proga gyventojus dažniau aplanko įvairūs kolektyvai, svečiai. Spalio 10 dieną į senelių namus atvažiavo ir gražų koncertą surengė šeimyninis duetas iš Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus Daiva ir Vytautas Danauskai. Koncertas prasidėjo nuo sveikinimo žodžio ir romantiškos dainos „Seno parko alėjoj“. Kai kas dainavo, ne vienas ir ašarą nubraukė, bet užgrojus linksmoms dainoms visi pradėjo drąsiau linguoti ir ploti. Skambėjo žinomos dainos, tokios kaip „Alyvos žydės“, „Švelnus pūkeli“, „Mėlynos akys“. Valandėlė prabėgo labai greitai, gyventojai mintimis nusikėlė į jaunystės laikus, dėkojo muzikantams ir prašė dar ne kartą sugrįžti.

Skaityti daugiau...
 
Antano kelionė namo PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 03 Spalis 2023 13:00

Senelių namų gyventojas Antanas pareiškė norą aplankyti savo buvusius namus. Nors gyventojas nemato, tačiau trokšta nuvažiuoti ten, kur gyveno anksčiau ir pasiimti dar paliktus namo dokumentus. Antanas buvo nuvežtas į Veprių miestelį, važiuodamas pats vardino, ką turėtume matyti, kokį tiltelį pravažiuoti, į kokią pusę pasukti. Atvykus laukė ne toks linksmas vaizdas, nes namais niekas negalėjo pasirūpinti, todėl viskas apleista, neprižiūrėta. Gera žinia tai, kad Antanas rado dokumentus, kurie gulėjo tiksliai toje vietoje, kurioje ir nurodė. Gyventojo noras buvo išpildytas ir Antanas parvežtas atgal į dabar jau tapusius jo namus – senelių globos namus.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 2 iš 33