Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 5 svečius online
Naujienos
Dainavos moterų ansamblis "Romantika" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 02 Gegužė 2024 00:00

Gegužės 2 dieną, artėjant gražiausiai pavasario šventei - Motinos dienai, senelių namuose apsilankė Dainavos moterų ansamblis „Romantika“, vad. Loreta Talutienė. Moterys sudainavo daug gražių dainų, tokių kaip „Mergaitė“, „Šilagėlės“, „Prisėdai šalia“, „Ne, nereikia ašarų“, „Du smuikai“, „Jazminai“. Gyventojai dainavo, lingavo, o suskambėjus dainai „Mamai“, nubraukė ir ašarą. Beveik valandą trukęs koncertas gyventojams pakėlė nuotaiką, nukėlė į jaunystės laikus, gražius prisiminimus. Seneliai dėkoja už nuostabų koncertą ir laukia dar kartą apsilankant.

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos moksleivių sąjungos Ukmergės skyriaus atstovai lankėsi pas senelius PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 03 Balandis 2024 13:17

Šiandien senelių globos namuose lankėsi Lietuvos moksleivių sąjungos Ukmergės skyriaus padalinio atstovai, kartu su pirmininke Aurika Jusaite. Mokiniai pasveikino gyventojus su praėjusiomis Šv. Velykomis, palinkėjo visiems stiprios sveikatos ir geros nuotaikos. Ta proga, akomponuojant gitara, mokiniai padainavo keletą jaunatviškų, tokių, kaip „Raudoni vakarai“, „Apelsinas“, „Kamanių Šilelis“ atliekamų dainų. Vėliau moksleiviai klausinėjo senelių, kaip jie anksčiau švęsdavo Šv. Velykas. Daugelis senelių pasidalijo savo prisiminimais, pasidžiaugė, kad dabar nieko netrūksta, visada gausus stalas ir pramogos, svečiai, koncertai praturtina laisvalaikį. Padainavę, pakalbėję, mokiniai atsisveikino su gyventojais iki kitų kartų. Seneliai atsidėkodami padovanojo savo rankų darbo muiliukus.

 

Skaityti daugiau...
 
Šv. Velykų laukimas ir ruošimasis PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 01 Balandis 2024 00:00

Artėjant Šv. Velykoms senelių namų gyventojai rinkosi į užimtumo patalpas joms ruoštis. Pirmiausiai su edukatore Laura gaminosi įvairių formų muiliukus ir puokštę iš muilo gėlių. Vėliau su Deltuvos kultūros darbuotojomis Daiva ir Rasa dekoravo įvairiomis spalvomis velykinio zuikio meduolį. Taip pat rinkosi į salę ir puošė gluosnio šakeles, kad velykiniai stalai būtų gražiai papuošti. O prieš pat šv. Velykas, jau priėję išpažinties ir priėmę Švč. Sakramentą, margino kiaušinius su servetėlėmis. Tikrą džiaugsmą suteikia ne tik šventės, o ir jų laukimas, ruošimasis, susikaupimas.

Dalinkimės šv. Velykų džiaugsmu, meile Ir dėmesiu apgaubkime mums brangius žmones. Vertinkime ir saugokime, ką turime, kas yra tikra ir amžina! Su šv. Velykomis, mielieji!

Skaityti daugiau...
 
Šv. Velykų mišios senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 27 Kovas 2024 12:58

Senelių namuose, kaip ir kasmet, buvo aukojamos Šv. Mišios prieš Šv. Velykas. Deltuvos parapijos klebonas kunigas Gintautas Naudžiūnas klausėsi gyventojų išpažinčių. Per pamokslą klausė visų, ar kada kas buvo nepatenkintas Dievu? Klebonas minėjo, kad kiekvieną kartą pareiškę nepasitenkinimą Dievu, jį išduodame, nes jis dėl mūsų atidavė viską, ką turėjo ir galėjo. Senelių namų gyventojai ir darbuotojai priėmė Švč. Sakramentą, silpniau jaučiantys gyventojai buvo aplankyti kambariuose. Klebonas palinkėjo gyventojams supratingumo, draugiškumo vieni kitiems ir šiltų šv. Velykų. Esame dėkingi klebonui Gintautui Naudžiūnui už suteiktą gražią dvasinę dovaną  šv. Velykų proga.

Skaityti daugiau...
 
Meduolinio Velykinio zuikio dekoravimo dirbtuvės PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 26 Kovas 2024 11:27

Šiandien senelių namuose apsilankė Deltuvos kultūros centro darbuotojos – Daiva Stimburienė ir Rasa Laskauskienė. Jos seneliams pravedė edukaciją “Meduolinio Velykų zuikio dekoravimas”. Gyventojai dalyvavo smagiose dirbtuvėse, spalvotu glajumi tepė ant meduolinių zuikių ir taip pasigamino sau dovanėlę šv. Velykoms. Visi labai džiaugėsi gražia ir skania dovana, kurią galės pasilikti sau arba padovanoti savo artimajam šv. Velykų proga.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 2 iš 35