Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 23 svečius online
Naujienos
Šv. Velykos senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 19 Balandis 2022 06:57

Prieš pat Šv. Velykas gyventojai kartu su socialinėmis darbuotojomis rinkosi dažyti kiaušinių. Margučius dažėme įvairiais būdais – specialiais lakais, dekupažiniais dažais ir su svogūnų laiškais. Susirinkusios močiutės dalijosi prisiminimais, kaip namuose dažydavo kiaušinius ir laukdavo šios gražios šventės. Ankstų Šv. Velykų rytą stipresnės sveikatos močiutės ėjo į bažnyčią, dalyvavo Šv. Mišiose, procesijoje. Vėliau grįžusios palaimino stalą, visi sukalbėjo maldą ir sėdo prie šventinio stalo. Gyventojai kartu su darbuotojomis daužė kiaušinius, rungtyniavo, kurio stipresnis, traukė dainas ir vaišinosi skaniomis vaišėmis. Sveikiname visus su Šv. Velykomis!

Skaityti daugiau...
 
Šv. Mišios prieš Šv. Velykas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 13 Balandis 2022 10:15

Likus nedaug laiko iki Šv. Velykų senelių namuose buvo aukojamos Šv. Mišios. Tikintys gyventojai galėjo prieiti išpažinties pas parapijos kleboną Gintautą Naudžiūną. Per karantiną nevyko pamaldos, todėl šiandien dauguma senelių dalyvavo Šv. Mišiose, meldėsi ir priėmė Švč. Sakramentą. Per pamokslą klebonas kalbėjo apie kantrybę, santarvę, susitaikymą su senatve, įvairių ligų puokšte, laukiant Jėzaus Kristaus Prisikėlimo. Pasibaigus mišioms gyventojai buvo labai susikaupę ir džiaugėsi, kad galės ramiai laukti gražiausios pavasario šventės.

Skaityti daugiau...
 
Darbeliai artėjant Šv. Velykoms PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 04 Balandis 2022 09:48

Artėjant gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventei – Šv. Velykoms – senelių namų gyventojai buvo sukviesti gaminti dekoracijas. Pirmiausia močiutės karpė servetėles, kurios buvo panaudotos dekupažo būdu dailinant išpūstus kiaušinius. Kitą dieną socialinė darbuotoja atnešė blindžių, vyšnių ir alyvų šakelių, kurios buvo merkiamos į vazas. Susirinkusios gyventojos sukomponavo gražias puokštes, jas puošė pūstais kiaušiniais, zuikučiais ir viščiukais, prie vazų nutūpė ir kiškiai. Gyventojos džiaugėsi galėjusios prisidėti prie mūsų visų aplinkos gražinimo.

Skaityti daugiau...
 
Regėjimo patikra PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 09 Kovas 2022 00:00

Dalis senelių namų gyventojų išreiškė pageidavimą pasikeisti akinius. Vieni skundžiasi, kad jiems sunkiau skaityti laikraščius, knygas, kiti nori ryškiau matyti, ką rodo per televizorių. Buvo pakviesti specialistai iš optometrijos centro. Gyventojai atėjo pasitikrinti regėjimo, jiems specialistai parinko tinkamus akinius ir rėmelius, kuriuos įsigijo su didele nuolaida.

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinė moters diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 08 Kovas 2022 11:17

Tarptautinė moters diena, Kovo 8-oji, kai kuriose šalyse tai valstybinė šventė. Lietuvoje kovo 8-oji – atmintina diena, švenčiama kaip Tarptautinė moterų solidarumo diena. Šiandien senelių namų gyventojai nuo ryto sveikino močiutes, darbuotojas, dovanojo joms gėlytes. Vėliau gyventojas kvietėme pasigražinti – kirpėja kirpo plaukus, darė šukuosenas. Kitame kabinete buvo daromos veido kaukės, parafino vonelės rankoms. Sunkiai judančios močiutės galėjo pasilepinti ir atsipalaiduoti savo kambaryje su lakštinėmis kaukėmis ant veido. Gyventojos labai džiaugėsi tokia saulėta ir šilta diena, kupina dėmesio ir laiko sau.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 2 iš 26